O nas

HoloSerwis Sp. z o.o.

HoloSerwis jest nowoczesną licencjonowaną firmą świadczącą kompleksowe usługi zarządzania nieruchomościami. Struktura własnościowa to 100% udziałów w rękach polskiego kapitału. Struktura organizacyjna naszej spółki jest dopasowana do indywidualnych potrzeb Klienta. Nasz zespół w skład którego wchodzą licencjonowani zarządcy nieruchomości i pośrednicy w obrocie nieruchomościami, kadra inżynierska, wyspecjalizowani pracownicy techniczni, wysoko wykwalifikowani pracownicy administracyjno-biurowi, profesjonalni prawnicy, doświadczeni notariusze, stale współpracujemy z najlepszymi brokerami i agentami ubezpieczeniowymi na śląsku. Zadaniem tego zespołu jest przede wszystkim zapewnienie poczucia bezpieczeństwa nieruchomości oraz osiągnięcie satysfakcji z optymalnego poziomu kosztów utrzymania nieruchomości. Jakość świadczonych usług podnoszą nowoczesne i niezawodne rozwiązania informatyczne oraz profesjonalne oprogramowania jakie stosujemy.
Nasza strategia działania charakteryzuje się dynamicznością, kreatywnością i szybkością reakcji, dzieleniem ryzyka oraz orientacją na tworzenie trwałych relacji z Klientem.

Dzięki wsparciu naszej firmy Klienci mogą być pewni, że ich nieruchomości znajdują się w rękach profesjonalistów.

Nasza oferta jest skierowana do podmiotów ceniących profesjonalizm i wysoki poziom świadczonych usług. W odpowiedzi na wymagania Klienta i rynku stale rozbudowujemy portfel  świadczonych przez nasz usług. Stosujemy indywidualne podejście do Klienta, jesteśmy elastyczni  i innowacyjni. Naszym celem jest budowanie trwałych relacji i zadowolenia Klienta, jesteśmy  przekonani, że dobra współpraca to współpraca długotrwała przynosząca obopólne korzyści.  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Z poważaniem
Zarząd HoloSerwis. Sp. z o.o.

ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNYCH

Biurowce, Centra handlowo-usługowe, Zakłady przemysłowe, Magazyny, Hotele, Cmentarze, Kościoły.

ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCI WSPÓLNOT

Osiedla domów, Budynki mieszkalne , Budynki mieszkalno-usługowe.

WSPARCIE PRZY ZMIANIE ZARZĄDCY

Organizacja spotkań informacyjnych, Zwołanie zebrania.

KONTROLA OBECNEGO ZARZĄDCY

Kontrola zasadności uchwał, analiza dokumentacji finansowo-księgowej, analiza KOB.

WSPARCIE DLA DEWELOPERA

Wykonanie budżetu dla nieruchomości, Administrowanie umów na usługi i media, Zapewnienie sprawnej eksploatacji nieruchomości.